Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám újratelepíteni a...

Hogy tudnám újratelepíteni a laptopomat anélkül, hogy minden fontos dokumentum (képek, videók stb. ) elveszne?

Figyelt kérdés
Ma megpróbáltam bekapcsolni a laptopot, rögtön a windows hibaelhárítás ablak jött be. El is indítottam a hibaelhárítást utána meg is jelent a windows embléma de ennyi, utána nagy sötétség. Egyik ismerősöm aki ért a gépekhez azt mondta hogy újra kéne telepítenem a rendszert (most egyébként windows 7-em van). De nem szeretném elveszíteni a dolgokat amik rajta vannak. Szóval valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hogyan tudnám ezt megcsinálni? Vagy ez túl bonyolult lenne és inkább vigyem el egy informatikushoz? (Azt le kell szögeznem, hogy annyira azért nem értek ezekhez a dolgokhoz) Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. szept. 14. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg oldható az is, hogy a meglévő dolgok is rajta maradnak a gépen vagy egy adatmentés is!


Merrefelé laksz ? mert ha a közelben akkor áthozhatod megoldjuk kb fél óra alatt.

2013. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Kiveszed a vinyót, átrakod egy külső usb-s házba és átmásolod az adatokat egy másik gépre. Vagy a hdd-t beteszed egy gépbe és úgy. Aztán mehet a win telepítés.
2013. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Osynho ezt meg lehet oldani úgy is, hogy a másik gép egy notebook? Vagy ezt mindenképp egy laptoppal/asztali géppel kéne megoldani?
2013. szept. 14. 18:24
 4/5 Osynho ***** válasza:

A legtöbb notebookban csak 1 hely van. Illetve az optikai megható helyére be lehet mókolni.


De egyszerűbb egy asztali gépbe bedobni, sata adat és power kábelt rá és mehet a másolás. :)

2013. szept. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megoldottam a problémát! :)
2013. szept. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!