Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a Windows...

Mi baja lehet a Windows 7-nek? Nagyon lassú. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Pár napja a gépemre rátelepítettem a Windows 7-et. (előtte Vista volt). Amikor Vista volt benne semmi probléma nem volt. Elég gyors volt... De mióta hetes van (3 napja) nagyon lassú. Még alig vannak benne programok. Ha valamelyik mappára rákattintok, nem akarja megnyitni, csak a 4-5 kattintás után, bekapcsolásnál is elviselhetetlen, a programjaim lefagynak (Word, Paint, Adobe...) Mit tehetnék?

2013. okt. 2. 19:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. meg kell mondanom, azóta egy kompatibilitási hiba miatt visszatettem a Windows 7-et, és meg kell mondja kellemesen csalódtam. Egyenlőre stabilan, probléma nélkül fut már vagy 20 napja. A véleményem változott, a Windows 7 Szuper.
2013. nov. 9. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!