Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp-nek most mi a kínja?

Windows xp-nek most mi a kínja?

Figyelt kérdés
van 1 bizonyos fájl iertutil.dll mindent megnéztem már hogy lehet helyre állítani semmi se jó most nem tudom mi a baja és most ezzel mit lehetne csinálni ?

2013. okt. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt lehet csinálni, hogy leírod, mi a pontos hibajelenség. Abból, hogy van egy ilyen DLL és nem tudod mi a baja, nem tudtunk meg semmit.
2013. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

(Kérdés hogy tűnt el)

2013. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát konkrétan az van hogy hétfőn haza jöttem bekapcsolom a gépet amikor még figyeltem az asztal jött be wc re mentem majd az jött be hogy a windows nem találja a fájlát(már nem emlékszem melyik) és ettől nem tudott elíndúlni azt írta hogy javítsam az xp cd megcsináltam akkor se volt jó majd nagy nehezen újra telepítettem és minden elvan csesződve nem tudom a rendszergazdát át írni mert nem hozza ott be azt a dolgot a skype-ot nem tudom telepíteni meg hiányol pár fájlt meg a SndVol32-t is amit a microsoft is leírt hogy javíthatom megcsináltam és akkor se volt jó szóval nem tudom
2013. okt. 2. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

leírtak alapján erős az adatvesztés

ezt telepítsd: [link]

és készíts képet a SMART adatokról.

2013. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!