Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a Windows...

Mi baja lehet a Windows 7-nek? Nagyon lassú. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Pár napja a gépemre rátelepítettem a Windows 7-et. (előtte Vista volt). Amikor Vista volt benne semmi probléma nem volt. Elég gyors volt... De mióta hetes van (3 napja) nagyon lassú. Még alig vannak benne programok. Ha valamelyik mappára rákattintok, nem akarja megnyitni, csak a 4-5 kattintás után, bekapcsolásnál is elviselhetetlen, a programjaim lefagynak (Word, Paint, Adobe...) Mit tehetnék?

2013. okt. 2. 19:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Konfig:

Ram: 6GB

Proci: Intel Core 2 DUO

Videokari: NVidia Geforce GT 620

64 bites rendszer

2013. okt. 2. 19:04
 2/11 P.O.C. ***** válasza:
Tiszta telepítéssel raktad fel, vagy frissítéssel?
2013. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tiszta telepítéssel, CD-ről bootoltam, formáztam a lemezt is... a rendszerkövetelmények szerint a gépemnek vinni kéne a Windows 7et. Vagy kevés a gépem hozzá? (a telepítés eredeti CD-ről ment)
2013. okt. 2. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Az összes driver rendben van az eszközkezelőben? Semmi kérdő-, v felkiáltójel?

Pl. a megfelelő vga driver hiánya odavág...

2013. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
minden rendben van, a driverek is fent vannak, végeztem víruskeresést is, az ESET Smart Sec. nem talált semmit.
2013. okt. 2. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
A windows 7 szar operációs rendszer nekem is mindig gondom volt vele, vistával semmi gondom se volt nekem se. Most vettem meg a windows 8 at az sokkal jobb mint a win 7
2013. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ. már azóta nekem is Windows 8-asom van :) nagyon szuper.
2013. okt. 20. 07:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám mert én is vistáról válltotam 8 ra. Kérezö nem egy személy vagyunk mielöt azthiszik, mert bizony egyezik a véleményünk és a 7 es tényleg nagyon szar.
2013. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jólteted hogy törölted a 7 et mert az ugy szar ahogyan . a 7 nél még a vista is jobb volt de a 8.1 az a legjobb.
2013. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Emberek ***** válasza:
nem tudom mi a bajotok a 7-tel, az egyik legjobban optimalizált rendszer, amit viszonylag kevés hibával adtak ki. a vista az első kiadásaiban irdatlan lassú volt, magas órajelű procikon futott jól, stb. a 8, pedig bugos, és védtelen
2013. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!