Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul el szinte semmilyen...

Nem indul el szinte semmilyen program a gépemen. Másnál is fordult elő ilyesmi?

Figyelt kérdés

Elindítom a gépem, minden normálisan megvan, de bármit próbálok megnyitni(net, játék, avast antivírus, feladatkezelő) semmit sem nyit meg. Egyedül a fájlkezelőt, képeket, pdf fájlokat, és a képeket nyitja meg.

Valaki tud erre megoldást, vagy csak az újratelepítés használna rá?

Előre is köszi a válaszokat.



2013. szept. 5. 09:45
 1/3 soccerway ***** válasza:
mit csináltál előtte ami ezt okozhatta?
2013. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vírus ami az *.exe-t fertőzi

elég régi vírus már ne nagyon fordul elő de Pistikék előszeretettel terjesztik

csak ujratelepítés de a telepítő progik exe-jét is fertőzi tehát azokat törölni kell és ujra beszerezni.

ez csak egy lehetséges megoldás a probléma még 1000 lehet

2013. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elötte lévő napon a piratebay-ről szedett GTA:SA-t telepítettem, és utána telepítettem még a SAMP-ot, ami egy szerver oldaláról van. Na meg telepítettem a PayDay2-t, ami tuti nem a hiba okozója, mert a hiba elött már volt feltelepítve ugyanaz a gépemre.

A GTA-t próbáltal uninstallálni, de az uninstalláló program sem indul el. az működhet e, ha azt a mappát törlöm ahova telepítettem?

2013. szept. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!