Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért zúg illetve pörög fel...

Miért zúg illetve pörög fel túlzottan induláskor a laptop winchestere?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem hogy a ventilátor, de most sikerült rájönnöm hogy a winchester.

Talán ahoz tudnám az induláskor kiadott hangját hasonlítani, amikor egy rossz dvd lejátszó csak erőlködik a beolvasással és egyre gyorsabban pörgeti a dvd-t.Aztán általában elhallgat, de van hogy finoman meg kell rázzam a laptopot és csak akkor hallgat el.


2013. aug. 21. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a HDD? Próbáld meg egy asztali gépre kötni... Ha ott is felpörög az fura...
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon valószínűnek tartom.Tényleg sokáig a ventilátorral gyanakodtam, és a napokban amikor szétszedtem hogy kipucolom, akkor szembesültem vele hogy a ventilátor a laptop jobb oldalán található, a zúgás viszont egyértelműen a bal oldal pont ott ahol a winyó van.

De nem tudom hogy más zúghat-e benne.

Asztalira nem igen van módom kötni.

Lehet hülyét fogok kérdezni (nőből vagyok és nem igen értek hozzá), de esetleg olyan lehetőségem talán lenne hogy egy másik laptop winyóját beleteszem.Csak azt nem tudom hogy mennyire számít a laptop típusa, az enyim csak egy 10" netbook, amiét lenne lehetőségem tenni az egy 15" normál laptop

2013. aug. 21. 22:11
 3/3 anti paladin ***** válasza:
Ha ugyanolyan a csatlakozójuk - sata - beleteheted, menni fog. Max a vinyó vastagsága lehet korlátozó tényező, azt látatlanban nem tudom megmondani, hogy milyen vastagságú kellhet a netbookodba.
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!