Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop lefagy egyes játékok...

Laptop lefagy egyes játékok közben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért írtam egyes játékokat mert pl.: GTA SA, Battlefield 1942, Hunting 2005 Season simán megy rajta. Nincs egy erős laptopom (Lenovo Ideapad G560) de a régebbi játékok elmennek rajta. A gép 3,5 éves, és például a 18WOS Across America, Simcity, Battlefield Vietnam stb... megáll működés közben, és nem lehet semmit kezdeni vele, egyszerüen ki kell kapcsolni és ujraindítani. A Simcity-nél kicsit várok kidob egy ablakot valami kínai szöveggel, és a Windows átáll 16 bites szinekre, és 640x480-ra, és nem működik semmi. Mi lehet a baj (szoftveres lehet??), Mit tehetek? (Ui.: A Driver San Francisco low grafikán kisebb laggal játszható rajta)

#játék #laptop #legfagy
2013. aug. 21. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami vírus csinálja ezt. Am régen is lefagyott? Mert ha nem akkor használj valamilyen vírusírtót(avast vagy nod) ja és féregírtót(Malwarebytes anti malware). Ha így sem lesz jobb akkor telepítsd újra az oprendszert.
2013. szept. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A laptop nem játékra való, kezdjük itt.
2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ESET NOD 32 -t használok, és régen nem volt ilyen lassú :) kb egy fél éve lassult be. Windows XP ha valakit érdekel, de régen 5nmp volt mire betöltődött a rendszer, most 3-4 perc, és az ujratelepítés meg nem biztos hogy megoldható, de azért köszi a választ, egyéb valaki? :)
2013. szept. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hogy áll HDsentiel-ben, hogy hogy áll a winchester. Nekem is azért lassú a gépem, mert csak 82 %-os
2013. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!