Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használható a laptop wincheste...

Használható a laptop winchestere USB-n keresztül külső meghajtóként? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy ha a tv-met és a laptopomat összekötöm egy USB-kábellel, akkor a TV meg fogja-e jeleníteni a számítógép winchesterén tárolt fileokat, úgy, mintha azokat egy pendrive-on vagy egy külső vinyón látná? Azért lenne szükségem erre, mert a TV-n FullHD filmeket szeretnék lejátszani és ezek elég nagy file-ok, így a pendriveomra nem férnek rá. Tudom, van másféle csatlakozási lehetőség is (pl HDMI) de engem kimondottan ez a megoldás érdekelne - ha lehetséges egyáltalán. Volt már egy ilyen kérdés egy másik felhasználótól, de ő nem kapott egyértelmű választ a kérdésére, ezért teszem fel még egyszer. Köszi.

2013. ápr. 28. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja látni (szerintem), a pendrive, külső HDD közvetlenül csatlakozik USB-n,

a laptopnál az USB az alaplapra csatlakozik, nem a merevlemezre.

(de miért nem probálod ki?)

2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, igazad van, így már én sem tartom valószínűnek, hogy látni fogja. Lehet azért kipróbálom, csak eddig azért nem mertem, hogy nehogy valami kárt csináljak vele. Köszi a választ!
2013. ápr. 28. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A TV és a laptop is USB host, nem kliens. Nem kötném össze őket a helyedben.
2013. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! sztem majd próbálkozok valami más megoldással
2013. ápr. 28. 17:15
 5/5 anonim válasza:

Mindkét cuccon szerepelnie kell az AV-Connectivity logónak, ami egy kis logó egy monitor a jele és ez van beleírva.


Ha a laptopon nincs, akkor vegyél egy külső vinyó házat, amin van, és tedd bele a laptop vinyót.


Speciel külső Samsung DVD írókon szokott ez a jel rajta lenni.

2013. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!