Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-nél 80-90°-ot eszik...

Santraxx kérdése:

Windows 7-nél 80-90°-ot eszik a RAM és akad is a gép közben, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Intel Core i3-370M

NVIDIA GeForce GT 520M 1GB

4GB DDR3 Memomry

500GB HDD


2013. aug. 18. 14:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

80-90 fokot eszik a RAM? Ez elég érdekes.

Ha viszont arra gondoltál hogy 80-90 % foglalt a 4 GB Ram-ból akkor én vírusra gyanakszok, főleg akkor ha folyamatosan ennyire van leterhelve a RAM.

2013. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen el irtam % akart lenni.

És amúgy általában ennyit eszik, még akkor is ha nincs használva rajta semmi

2013. aug. 18. 14:36
 3/25 levis56 ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben mi eszik ennyit és ha nincs rá szükséged tiltsd le,vagy a programoknál nézd meg nincs ismeretlen alkalmazás és töröld és egy vírusírtást is csinálhatsz.
2013. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ilyen vírusirtó lehet a leghasznosabb?? Most avast van rajta
2013. aug. 18. 14:46
 5/25 anonim ***** válasza:
En virusra gyanakszok vagy egy probram sokat eszik. Az avast virusirto az egybol leszed mindent ami virusos de elobb szerintem virusirtozzd ki az avastal mindent pl. Hdd stb. Ha ez se segit rakd ujra a windws persze ha tudod. Ha viszont essem akkor ram csere vagy ismerostol kerj kolcson egy tesztre
2013. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 levis56 ***** válasza:

Ez egy on line vírusírtó futtasd le ezt,gondolom az AVAST ingyenes az mellett nem árt néha ezt is lefuttatni de ezt minden használat előtt le kell tölteni az újabb vírusadatbázis miatt.

[link]

Keresd ki a legfrissebb dátumot és mindíg azt töltsd le,használat elött állítsd magyarra,jobb felső sarok beállítások.

2013. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7-től :) Amúgy az Avast nem valami jó.. Avira és mellé MAlwarebytes Antimalware, tűzfalnak meg Comodo és mindig tiszta lesz a géped.
2013. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 levis56 ***** válasza:
Ne hogy memóriát cserélj mert az előző azt írta,ha nem használ semmi amit előzőekben leírtam akkor is csak egy memória tesztet csinálj de nem azzal lesz a hiba.
2013. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 levis56 ***** válasza:
Nem az a probléma milyen vírusírtója van hanem a túlzott memória használat,ha ez megoldódik akkor lehet vitatkozni mi a jó vírusírtó,egy ingyenes olyan mint a szita akármit használsz mellé.
2013. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Memória csere semmiképp nem lesz, laptopról van szó.

A vírusirtó semmit nem talált, úgyhogy most letörlök pár olyat ami fölöslegesnek tűnik, aztán ha akkor se lesz jobb akkor újra lesz rakva.


De köszönöm az eddigi segítségeket.

2013. aug. 18. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!