Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 "röcögés". Miért?

Sazarre kérdése:

Windows 7 "röcögés". Miért?

Figyelt kérdés

Kedves Userek!Két problémával is fordulok Hozzátok.Az egyik a firefox böngésző.A probléma,pedig,hogy valami mindíg előtérbe kerül,és ha írok valamit,akkor észre sem veszem,és betük maradnak ki a "valami" előtérbe kerülése miatt.Persze ez a valami láthatatlan,csak a tálcán látom az ablakikonját egy pillanatra,lehetetlen megfogni,mi ez.Az biztos,hogy nem spyware,és nem vírus.Rendszerem:Asus P5QC lap,INTEL Core2Duo @ E6550 2.33GHz Cpu, nVIDIA 8600GT/512MB inno3D,Geil Ultra DDR2 800MHz 4GB ram,soundblaster audigy hang..Vírusírtóm Avira Premium előfizetett.A Windows rendszerem:Windows 7 Ultimate 32bit,én vásároltam,gyári eredeti lemez.Szóval a kis valamit szeretném megfogni.


A másik,és egyben a fő problémám:

Ugyanezen a feljebbi gépkonfigon ok nélkül szaggat az operációs rendszerem,a játékok használhatatlanok a laggos-röcögős működés miatt,az fps megvan minden kellendőó hardveres,és szoftveres követelmény megvan.Maga az oprendszer szaggat,ezt onnét tudom,hogy vélhetően "nyög" a memória,vagy a procihasználat miatt egyet-egyet,úgy elég sűrűn.Az sp1 nem telepíthető,és a telepítéssel kapcsolatosan az összes létező hibakódra való megoldást kipróbáltam a microsoft oldaláról.Sőt próbáltam más edíciós windows 7-tel is.64bitest nem akarok feltenni,mert próbáltam,az mégjobban akad.A memtest-en átmentek a memóriáim hiba nélkül.Szal' a defaultot hagyjuk ki.No formality!A megoldást kérném,ha lehet,aki már találkozott ezzel a gonddal,és sikeresen megoldotta!

Köszönettel:

sazarre



2012. máj. 4. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tod olyan biztosra hogy nem valami kórokozó?Attól mert előfizetett Avira van a gépeden az még nem jelent 100%-os biztonságot főleg hogy ingyenesen is van sokkal jobb mint az Avira.És ha nem hardverhiba akkor vagy az oprendszerel van valami baj vagy valami kórokozó támadta meg a gépedet.
2012. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

NEM VAGYUNK USEREK !!


SEGÍTSÉG MEGTAGADVA !

2012. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,ez nem kórokozó.a gép több informatikai szakszervízben járt,hogy átvizsgálják.A hibát tapasztalták,de a sztenderd megoldásokkal nem jutottak semmire.A hardverteszteken is 100%-os pass-al ment át.Több speckó kémprogi,illetve vírusirtóval is átvizsgálták,mégsem hozott eredményt,mert semmit sem találtak rajt.innét tudom,hogy nem kórokozó,és nem hardverhiba.
2012. máj. 5. 05:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!