Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találom elmentve a Windows...

Hol találom elmentve a Windows Felhasználói Fiók profilképeinek fájljait?

Figyelt kérdés
Köszi

2012. máj. 2. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A rendszergazdai fiók fogalma


A rendszergazdai fiók egy olyan felhasználói fiók, amellyel más felhasználókat is érintő módosításokat végezhet. A rendszergazdák módosíthatják a biztonsági beállításokat, szoftvereket és hardvereket telepíthetnek, és a számítógépen található összes fájlhoz hozzáférhetnek. A rendszergazdák ezen kívül a többi felhasználói fiók beállításait is módosíthatják.

Windows súgó

2012. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Majd ha megérted a kérdést és netalán még a választ is tudod, akkor válaszolj, oké?


Nem ezt kérdeztem, hanem a fájlok helyét.

2012. máj. 2. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Jogos:D
2012. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

C:\ProgramData\Microsoft\User Account Pictures\Default Pictures


Win7nél, ha a rendszer a C-n van.

2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 janicsuhran válasza:
Ha XP-d van akkor sehol :) vagy lagalábbis valami más formátumban. Több keresést is lefutattam, én is kerestem de egyszerűen nincs sehol :) Azt is elképzelhetőnek tartom hogy az összes kép 1 fájlban van. Amugy minek az neked??? Egy akármilyen más képet is betehetsz helyette.
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5#: Biztos, hogy megvan valahol.Csak nem volt kedvem átbootolni xpre, így a win7-t írtam le. :)
2012. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

XP-m van. Köszi, hogy próbáltál segíteni.

Neten szerinted hol találhatom meg?

2012. máj. 12. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Na megkerestem XP-n is :D


d:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\User Account Pictures\Default Pictures\


Kapcsold be, hogy mutassa a rejtett mappákat is és megtalálod.

2012. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentve.
2012. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jún. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!