Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ok nélkül szaggat a Windows 7...

Sazarre kérdése:

Ok nélkül szaggat a Windows 7 32 bites oprenszerem, friss telepítéssel, sp1-el, és felengedtem neki az összes frissítést. Több embernél is ez van. Mi a baj a hetessel?

Figyelt kérdés

Ok nélkül szaggat a Windows 7 32 bites oprenszerem,friss telepítéssel,sp1-el,és felengedtem neki az összes frissítést.Több embernél is ez van.Mi a baj a hetessel? Mi a ... retek ez a mikrolaggolás???????


I7-2600k,16GB geil 3333MHz DDR3,nVIDIA-GTX560 2GB DDR5,aSUS z68 pro alaplap,Soundblaster x-fi hang.Ez a konfigom.BŐVEN elég kell legyen neki,pláne,hogy 32 bites,és a konfig 32/64 bit támogatott.

NE bombázzatok alap visszakérdezésekkel,nem vagyok n00b,1996 óta foglalkozom gépekkel.Szal' a defaultot hagyjuk ki.No formality!A megoldást kérném,ha lehet,aki már találkozott ezzel a gonddal,és sikeresen megoldotta!


2012. febr. 4. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Akkor vagy hardvareben nem szereti egymást valami, vagy buherált a W7 és az a gányos..

A szaggatás sok mindent jelenthet, közben figyelhetnéd a rendszert teljesítményre nézve, folyamatokat, proci és memóriahasználatot stb.

De ezt miért kell mondani egy öreg rókának?

Ez nem default, ez FAIL.

2012. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Micsodaaaa? és ezen a gépen x32 oprendszer van?

Öregem te vagy hülye vagy vagy kamu az egész

Ez szerintem egy FAKE!!!

2012. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 P.O.C. ***** válasza:
Igen szerintem is. Aki egy ilyen gépre 32-bites rendszert rak, az egy igazi idióta.
2012. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
készen vagytok!Nem fake,csak a munkámhoz való alkalmazások nem futnak 64 biten!Eddig xp volt rajt.Az ilyen megnyilvánulásokat tartsátok meg magatoknak,ez nam a facebook!Köszönöm.
2012. febr. 4. 17:37
 5/23 anonim ***** válasza:
Van már Virtual XP-is amin futnak a 32 bites alkalmazások
2012. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
De aki ért hozzá annak minek mondjam
2012. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 P.O.C. ***** válasza:

Akkor mi a lópikulának vettél bele 16 GB RAM -ot????!

A 32-bites rendszerek összesen 4 GB -ramot tudnak megcímezni vagyis használni. Mivel a video RAM prioritása az elsődleges. Így szinte 2 GB RAM -ot sem tud használni a rendszered, ami bizony magyarázhatja a szaggatást.


Ha a programjaid nem futnak 64-bites rendszeren (ami szerintem csak user error), akkor használj dual boot rendszer -t. Vagyis az egyik partíción a 32 a másik -on a 64-bites Windows. Az egyik rendszeren dolgozol, a másikon játszol. Ilyen egyszerű!

2012. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 P.O.C. ***** válasza:
+1 kunrichard válaszaira!
2012. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ezt megkaptad fateeer.. :D
2012. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De ez nem a facebook!Mi van veletek,normatív felelet helyett oltogatni próbáltok.Ugyan :DDD Ez mind HARRRMATgyenge volt.De felírom a próbálkozást.Akinek nem inge...
2012. febr. 5. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!