Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ok nélkül szaggat a Windows 7...

Sazarre kérdése:

Ok nélkül szaggat a Windows 7 32 bites oprenszerem, friss telepítéssel, sp1-el, és felengedtem neki az összes frissítést. Több embernél is ez van. Mi a baj a hetessel?

Figyelt kérdés

Ok nélkül szaggat a Windows 7 32 bites oprenszerem,friss telepítéssel,sp1-el,és felengedtem neki az összes frissítést.Több embernél is ez van.Mi a baj a hetessel? Mi a ... retek ez a mikrolaggolás???????


I7-2600k,16GB geil 3333MHz DDR3,nVIDIA-GTX560 2GB DDR5,aSUS z68 pro alaplap,Soundblaster x-fi hang.Ez a konfigom.BŐVEN elég kell legyen neki,pláne,hogy 32 bites,és a konfig 32/64 bit támogatott.

NE bombázzatok alap visszakérdezésekkel,nem vagyok n00b,1996 óta foglalkozom gépekkel.Szal' a defaultot hagyjuk ki.No formality!A megoldást kérném,ha lehet,aki már találkozott ezzel a gonddal,és sikeresen megoldotta!


2012. febr. 4. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

És az esetleg nem lehet hogy a RAM rosszul van beállítva?


arra gondolok hogy 3333Mhz nem tudom van-e ilyen ram vagy ez csak túlhúzott mert az is lehet hogy a ramot fölhúztad de esetleg az időzítés lóf@sz pl cl 12 vagy több mert ugye jelenleg nem tudom van-e olyan alaplap ami támogat ilyen RAM-ot ha tényleg akkora sebességre képes akkor valószínűleg az alaplap meghagyta a rajta megadott gyári feszültséget ahogy nálam is. Hiába vettem 1600Mhz RAM-ot és állítottam be 1600-ra mert amíg BIOS-ban nem állítottam feszültséget is késleltetést addig 1600Mhz-n és cl 11-ben futott cl9 helyett

Szerintem ezis lehet a hiba forrása

2012. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 P.O.C. ***** válasza:

"mert 4GB-vel is szépen el kellene mennie mindennek"


De még 4 GB -od sincs értsd már meg! A VGA -d kapásból lefoglalja a felét a kosztható címeknek. Kb. 1,8 GB a rendszer számára is felhasználható memória van a gépedben.

Másrészről ha valami probléma folytán nem működnek virtuális géppel a szoftvereid, felrakhatod a 32-bites és a 64 bites Windows -t is (Dual Boot). Az én számítógépeimen pl. még sosem volt kettőnél kevesebb operációs rendszer. Az egyikkel dolgozok, tanulok a másikkal játszok.


"Oké,EZ flash-t tudom,hogy van,csak sosem használtam.Óckodom a kinempróbált dolgoktól.Nekem még a hagyományos biosflashelő asus progim van,jó a mostani gépekhez is"


Ha te biztonságosabbnak érzel, egy ezeréves DOS -os frissítő progit, és egy olyan adathordozót, ami a legkevésbé megbízható írási/olvasási hibák terén, akkor csináld azzal.

De az EZ Flash -t se csak úgy viccből épített be a gyártó. Teljesen biztonságos, több tucat BIOS frissítést csináltam már vele, minden probléma nélkül. De ha még el is cs*sznéd vele, amit kétlek még mindig ott a helyreállítás lehetősége (CrashFree BIOS).


Ha minden kötél szakad én még megpróbálnám integrált hangkarival az X-FI nélkül. A Creative köztudottan gané illesztőprogramokat csinál a termékeihez, azon se csodálkoznék, ha az lenne a probléma forrása.

2012. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Zsir.Köszönöm.Kunrichard,ehhez csak azt tudom hozzászólni,hogy vegyünk egy hasonló konfigot,mint a kisebbik gép,ami új.Ott érdekesmód akadásmentesen műxik minden.Az enyémnél is mennie kellene,pláne,mióta az utolsó kommentet írtam,egy friss winyóra felturtam egy winXP x64-et,azzal tökéletesen ment.Másrészt kivettem az eredeti winyót,mert így arra kezdtem el gyanakodni.Azóta az új winyóra feltettem a 32 bites win7 ultimate-t gyáriról,és campus seriával,de az is ugyanúgy laggol,röcög.A ramok jól vannak beállítva,trichannel is be van lőve rendesen,és 3 gigán pörög(MHz).P.O.C,neked meg azt írom,hogy jók a ramok,és EZ flashel megcsináltam,tényleg nem fakktam el,használni fogom,ha szükséges innentől.Valami a win7-tel van,mert x64xp-vel faintosan ment.Ajánlom nektek a link tartalmát,már semmire nemtudok tippelni,mert a konfig hardverikusan,és setting alapon okés,a telepítő meg vásárolt gyári,a driverek a legfrissebbek minden hardverhez,x-fi kivéve,realtek alaplapival megy.A link: [link]


Mentem melózni,szép estét!

2012. febr. 9. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!