Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » újratelepítettem a win 7 et...

Gyula22 kérdése:

újratelepítettem a win 7 et és nem bootol?

Figyelt kérdés
újratelepítettem a win 7 et laptopon és leformáztam azt a 100 MB-ot is amit a boot szektor vagyis szerintem arra van azóta nem akar a c-ről boot-olni csak ha f10 el megmondom neki miről bottoljon csináltam már magammal régebben ezt de akkor sikerült most nem jut eszembe hogyan is kell valaki emlékeztetne?

2013. aug. 14. 12:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

[link]

hát ezt adta ki de szerintem nem csak ezt kéne mutatnia , ennyire nem folytam még bele az ien dolgokba

2013. aug. 24. 08:12
 22/27 Gábor_79 ***** válasza:
Én úgy látom, hogy GPT partíció tábla van rajta. Szintén az előző linkemet ajánlanám, ha át akarod konvertálni(GPT to MBR), de az csak üres lemezzel lehetséges, ahogy írják. Azért olvass még utána: [link]
2013. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
értem megpróbálom valahogy megcsinálni akkor egy másik gépbe beraknám a laptop hdd -ét és csak úgy lehetne?
2013. aug. 24. 21:14
 24/27 Gábor_79 ***** válasza:
Nem feltétlen. Erre alkalmasak különféle live CD-k, amit tudsz pendrivera vagy cd-re kiírni és majd arról bootolsz. De a windows telepítő lemezzel is meg lehet tenni -jut eszembe- csak a parancssort kell előhívni és DISKPART utasítással, majd ahogy már olvashattad.
2013. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Sikerült átkonvertálni mbr re a hdd-t de igyse boot-ol a rendszer magátol ez már csak bios hiba lehet a samsung np 350v5c a03hun nál vagy eggyáltalán lehet e alap bios verzióra vissza állítani valahogy ha nem marad más vissza küldöm garanciába ha nem lessz nekik gond az hogy win 8 al vettem és win 7 lessz rajta vagy rakok egy win 8 at rá ezt tudja valaki hogy észre veszik e ha rwg elem a win 8 at vafy haggyam reg nélkül
2013. aug. 25. 22:55
 26/27 Gábor_79 ***** válasza:
Sajnálom, remélem nem csináltunk nagyobb bajt mint eredetileg a probléma volt. Az üzlet biztos lepattint amint talál indokot -azzal, hogy belenyúltál- , bár nincs saját tapasztalatom. Azért még egy-két dolgot meg lehet próbálni. Amúgy sima merevlemezt használsz vagy egy külsőt Usb-vel? Mindegy erre gondoltam: [link]
2013. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tegnap még probálgattam egy két dolgot és láss csodát bootol :) köszi a sok segítséget!!
2013. aug. 27. 05:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!