Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » újratelepítettem a win 7 et...

Gyula22 kérdése:

újratelepítettem a win 7 et és nem bootol?

Figyelt kérdés
újratelepítettem a win 7 et laptopon és leformáztam azt a 100 MB-ot is amit a boot szektor vagyis szerintem arra van azóta nem akar a c-ről boot-olni csak ha f10 el megmondom neki miről bottoljon csináltam már magammal régebben ezt de akkor sikerült most nem jut eszembe hogyan is kell valaki emlékeztetne?

2013. aug. 14. 12:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Rájöttem nem a boot szektorral van baj a biosal a bios nem akar bootolni hdd ről :/ rendszer lemezről se bootol csak ha f10 el meg adom neki, beállítások jók tutira egy bios reset kéne ha valaki tud segíteni jólenne
2013. aug. 17. 05:41
 12/27 anonim ***** válasza:
A lapodon van egy elem, vedd ki, pár perc után rakd vissza, elvileg ugrik alapértelmezetre
2013. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Gábor_79 ***** válasza:
Előretelepítve vetted a laptopod? Vagy valami speckó gyári windows változat volt? Esetleg külföldről vettétek? Mert nem mindegy.
2013. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Előre telepített win 8 volt rajta uefi - s a bios de már használtam rajta win 7 et nem volt eddig semmi gond vele csak most ezért gyanakszom a biosra mert mást már nemtudok elképzelni a biost alapra már vissza álítottam de én bios resetett gondoltam mert volt frissítve bios hátha akkor majd...
2013. aug. 17. 22:52
 15/27 anonim ***** válasza:
Haq leformáztad a boot sekciót akkor elvesztek a beállítások és azért nem bootol , be mész BIOS ba és a boot fülön vissza álliitod winyóra (vagy amiről bootolni akarsz)
2013. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen ezt már megcsináltam , elvittem egy laptop szervizbe ott azthitték hülye vagyok hozzá de ránéztek és csak kapargatták a fejüket. Pár fórumon utánna néztem más is szenved egy ien problémával ugyan ezen tipussal ha valakinek megoldódott vagy valamit tud szoljon
2013. aug. 22. 15:42
 17/27 Gábor_79 ***** válasza:
Meg kellene nézni valami live cd-vel ami a lemezt nézi, hogy milyen partíciótípura van formázva? Lehet rajta rejtett partíció amit nem tudtál törölni. ötlet
2013. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Egy patrition magical néztem ott mutat egy 100mb rendszer számára fentartott az ok, más progi vagy másra gondoltál? A win 7 nek van egy rendszer ellenörző vagy patrició javitó a lemezen azt már próbáltam
2013. aug. 22. 20:21
 19/27 Gábor_79 ***** válasza:
Milyen a partíció annak a 'fajtája? Gpt, Efi, Mbr?
2013. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Gábor_79 ***** válasza:
[link] Ezek gondot okozhatnak.
2013. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!