Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » újratelepítettem a win 7 et...

Gyula22 kérdése:

újratelepítettem a win 7 et és nem bootol?

Figyelt kérdés
újratelepítettem a win 7 et laptopon és leformáztam azt a 100 MB-ot is amit a boot szektor vagyis szerintem arra van azóta nem akar a c-ről boot-olni csak ha f10 el megmondom neki miről bottoljon csináltam már magammal régebben ezt de akkor sikerült most nem jut eszembe hogyan is kell valaki emlékeztetne?

2013. aug. 14. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
BIOS-ban keress olyat, hogy First Boot, ott válaszd ki a C-t
2013. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ez a furcsa hogy ez meg is van , és elméletileg onnan kéne bootlonia, a hdd ketté van osztva
2013. aug. 14. 14:44
 3/27 levis56 ***** válasza:
Újratelepítésnél én minden patríciót törlök és a maradék egyet formázom a telepítő magától csinál egy 100 mb patríciót a rendszernek és így nincs ilyen probléma,ha másképp nem tudod megoldani próbáld meg ezt.
2013. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nekem ketté van osztva és nem akarnám elveszíteni a dolgaimat mert elég sok cucc van rajta :/ de a 100mb ot meg a rendszer meghajtóját leszoktam formázni és igy csinál magánk külön megint 100mb ét de valamiért nem akaja az igzat rendszer müködik most is erről a gépről vagyok csak magától nem bootol hiába van beállítva valami megoldás? már 2x raktam uj rendszert és ugyan az
2013. aug. 14. 17:45
 5/27 levis56 ***** válasza:
Ha a boot sorrendet megadod a biosban el is mented a beállítást? F4,mert ha nem a következő indításnál vissza áll alapra.
2013. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
igen elmentettem és elsődleges a DVD pedig másodlagos, partitóion magic el megnéztem és a d meghajtó nem logikai volt most át állítottam vele de még mindig nem jó lehet most kéne rakjak egy új rendszert?
2013. aug. 14. 19:16
 7/27 levis56 ***** válasza:
Csinálj egy biztonsági másolatot a fontos fájlokról és telepítsd újra nekem nem kell 20 perc és fenn van,jobb mint kínlódni de a patríciókat törölném és az egészet formáznám NTFS lassú módban
2013. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom hátha hál isten hamar feldobja a win7 et
2013. aug. 14. 19:53
 9/27 A kérdező kommentje:
az egész vinyót leformáztam kettévágtam feltelepítettem é ugyan az .... akármit állítok utána néztem minden jó a biosba csak f10 el indul, mi a baj nem értem most-már
2013. aug. 15. 18:52
 10/27 Gábor_79 ***** válasza:
Futtatás > Msconfig > Rendszerindítás fül; itt kiválasztod az operációs rendszert . Vagy nézd végig a beállításokat ugyanitt. Újratelepítés után, nekem se ment flottul minden, ugyanis érzékelte az előző oprendszert. De itt sikerült megoldani.
2013. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!