Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik tablet PC éri meg...

Melyik tablet PC éri meg jobban és miért?

Figyelt kérdés

Melyik jobb, miért és milyen felhasználási területre?


Kettő tábla PC között kellene döntenem, de még nem tudtam dönteni, melyik lenne a jobb. Nagyjából képben vagyok, hogy milyen hardveresen, de örülnék ha valaki meg tudná osztani saját tapasztalatait az egyik, vagy a másik tablet PC-vel kapcsolatban.


A két jelölt:

-Asus Google Nexus 7 Wi-Fi

-Acer Iconia Tablet Mango A1-810 16GB


Az Asusban nincs memória bővítési lehetőség. Mennyire elég a 16GB beépített memória és abból mennyi is használható fel tárhelyként?


Hogy mire használnám?

Általános célokra, internetezésre, kisebb játékokra, valamint Unity 3D-ben írt alkalmazások tesztelésére, futtatására.


Tegra 3 GPU-nak lenne előnye a fenti (főleg Unity 3D) felhasználási területen?

Másik kérdés, milyen olcsó tollat tudtok ajánlani a fenti készülékek valamelyikéhez?


Tudom, jó kis kérdés bomba, de nem akarom a döntésemet megbánni később.



2013. aug. 12. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék tabletet.
2013. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én meg igen. Okostelefonra nincs szükségem, van egyszerű telefonom, amit csak telefonálásra használok. Ráadásul okostelefonból nem valószínű. hogy kapok 7 colos, vagy nagyobbat.


Egyébként meg van asztali számítógépem is, de vannak dolgok, mihez jó lenne tablet, eleve a mobilitása miatt, másrészt tudnék fejleszteni Androidra és tudnék élesben tesztelni, és persze interneteznék is rajta és a kérdésben felsorolt dolgokra használnám.


Elsősorban a fenti kettő maradt számításban, persze, ha ilyen árkategóriában tud valaki javasolni jobbat, hálás lennék érte!

2013. aug. 15. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is e között a kettőközött gondolkoztam de végül a nexus 7 lett a nyarő úgyhogy azt vettem és nm bántam meg.

13 giga használható fel kb és nekem egyenlőre elég, szerintem erősebb hardveresen is a nexus meg nekem jobban is tetszett (kipróbáltam mind a kettőt).

Az utolsó részéhez nem tudok hozzászólni de szerintem a nexus 7-et vedd(főleg ha fejleszteni akarsz mert elsőként kapja a frissítéseket, nekem már 4.3-as gyári frissítés van rajta)

2013. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Nexus 7-et ajánlon de ha nem túl sűrgős várj egy kicsit. mert már kint kapható az újjabbik hamarosan itthon is elérhető lesz(sőt lehet most is ennek utána kéne nézni pontosan)
2013. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az új Nexus megér 85000 Ft-ot? Többe kerül, mint amennyit eredetileg szántam volna rá. Eredetileg 60000 Ft körül gondolkoztam. Gondolom, az új Nexus ára pedig nem fog egy ideig csökkenni.

2013. szept. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!