Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FreeDos mellé Windows telepítés?

FreeDos mellé Windows telepítés?

Figyelt kérdés

A gépen az alap operációs rendszer a FreeDos. Windows 7 telepítésénél 4 db partició volt. 1. FreeDos volt rajta

2.Elsődleges

3. ezen volt 800 giga.

4. Ez le volt védve a Lenovo cég által. Valami volt rajta.


Az nagy baj ha én az elsődleges partícióra telepítettem a Windows 7-et és a FreeDos megmaradt?



2013. júl. 29. 13:27
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem. De a FreeDos úgyse jó semmire, nekem az az első dolgom, hogy letörlöm az összes partíciót, majd magam hozom lére őket a Win7 telepítőjével.
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy tudom letörölni így? Egy kicsikét mintha lassú lenne a gép. Van köze a FreeDosnak hozzá?
2013. júl. 29. 13:34
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Összevonod a partíciókat particionáló programmal. A lassuláshoz nincs köze, inkább valami drivert hagytál ki.
2013. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lemezkezelésben össze tudom vonni?
2013. júl. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!