Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Ultimate x64 telepít...

Windows 7 Ultimate x64 telepítése, előtte teendők?

Figyelt kérdés

Most a gépemen egy Windows 7 Enterprise 32 bit-es van és most fogom a héten újratelepíteni és azt szeretném megtudni, hogy ha egy Windows 7 Ultimate 64 bit-est akarok feltenni akkor előtte milyen teendők vannak.

Úgy olvastam, hogy még most telepítés előtt ha le mentem a "D"-ről (Nekem "C"-re és "D"-re van osztva a merevlemez) a fájlokat akkor most még tudok majd Hiren's BootCD programmal a partíciókat formázni.-Tényleg lehet?, És ha van jobb program kérlek javasoljatok linkkel együtt egy jobbat.- 52,4 GB elég hely az op. rendszernek (eredetileg most 37,4 GB de ehhez kell a program, hogy "átcsoportosítsak" 15 GB-t), meg még pár játék mentésének? Windows 7 Ultimate SP1 x64 MSDN magyar vagy inkább angol verzióját ajánlott feltenni(És angolnál leszedni utána a magyar lokalizációs csomagot). Esetemben érdemes újraformázni a merevlemezt vagy nem kell- És ha érdemes akkor hogy??(A "D"-ről a fájlokat le fogom menteni egy külső HDD-re). Letudnátok írni a telepítés fontosabb lépéseit vagy betudnátok linkelni olyan oldalt ahol le van írva?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 22. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak linux lemezzel tudsz hozzáadni a kész partícióhoz, így nyilván le kell formázni ha nem linuxozol.

Mindkettőt...

és újraosztani.

Amúgy mi a francnak vettél két ilyen oprendszert? Egy home premium is elég lett volna játszani bőven...pénzkidobás.

A formázással meg ha elakadsz a microsoft ad supportot, csak hívni kell őket.

2013. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor ,hogy kell formázni?
2013. júl. 22. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mivel szeretnéd formázni.
2013. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!