Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 21:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Huuu ez butasag :)))) nagyon :))) en USA ba elek es inkabb mindenkinek BB je van nem Iphone :) Canadaba is eltem na ott volt mindenkinek Iphonja...de nem mert olcso vagy mert utanad vagjak :)) itt is draga nagyon draga telonak szamit...na amit tudni kell rola :)


Igen IOS van rajta ez az apple hivatalos op rendszerje...nagyon egyszeru kezelni es az en velemenyem hogy jo is nagyon,ha csak net telo text kell meg egy ket fainn app akkor iphone neked valo...kiutese is egyszeru vannak oldalak online kiutik 50-135$ ig (halozattuggo) hivatalos mukudik nem vernek at ha baj van vissza utaljak a penzed..credit katyra vagy PayPal kell hozza (mukodik otthon is)

Na de az iphone 4 amit te szeretnel nem a legjobb leggyorsabb iphone de nem is szamit reginek es lehet venni ujjat is nem csak 3 eveset :).Nekem van iphone 4 em nem talalom lassunak semmi baja nincs vele de nem johet az 5 melle:).Most fog kapni egy ujjabb elvileg jobb rendszert....nem tom mien lesz a 4 en de itt kint azt mondjak csak poItivum otthon azt olvasom h szerintuk negativ lesz a valtozas :).



Androidos telot akkor ajanlok ha ki akarod/tudod hasznalni.....ha nem vagy nem is erdekel h mire kepes akkor ne vedd.


Windows Mobile....szerintem hanyagold :)


Jaaa es Iphont ne jailbrakelj...ne legyen rajta tort op rendszer es nagyon figyelj h ne klont vegyel :).


En mar 2008 ota hasznalok iphont es csak pozitiv velemeny van rola:)

2013. júl. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Vissza terve h Amerikaba mindenkinek az van mert olcso...


Iphone 4. 4s. 5


Meg mindig itt a harom legrragabb telo...persze a vertu meg ezek utan..es ha egypicit utana nezel pont forditva van...samsung note,galaxi.atw a fillerek itt.....nem mert rosszak csak irom...es ugy ertem h olcsok h azokat adjak oda 0 deposittal es olcso torlesztovel.

2013. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
mi az a jailbrakelj...ne legyen rajta tort op rendszer??én ehhez sötét vagyok!!még nem hallottam!
2013. júl. 13. 10:18
 24/25 anonim ***** válasza:
Amikor meg veszed vigyel magadal olyat aki ert hozza :)
2013. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
ok!csak nincs olyan!!!na mind1 keresek valakit!!
2013. júl. 13. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!