Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 21:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Használtan megéri.. Jó játékra, gyors, vannak hibái, pl. kártyafüggetleníteni kell néhányat meg minden fosom, meg szerintem maga az IOS egy rakás szar. De maga a telefon jó, csak én épp most ejtettem le a parkettára 1.80 méterről a huawei telómat, és köszöni szépen jól van, azt ha leejted.. Hát Alles Caputt!:D
2013. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de ha van rajta szilikon tok akkor az nem védi?amúgy azt mondták nekem hogyha veszek akkor kérdezzem meg hogy androidos e???én ezt nem értem?mindegyik az nem??
2013. júl. 12. 21:56
 3/25 anonim ***** válasza:
lol.. ezt ki mondta neked?? érthet hozzá. Nos az Iphone cégnek egy saját operációs rendszere van: az IOS (I Operation system). Operációs rendszer az android, meg a windows is. Szóval nem igen hiszem, hogy létezik androidos Iphone/Ipad vagy bármilyen Ifosom gyártmány. Hát ha letokolod, lehet véd valamit.. Mindenképpen tegyél rá!
2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
az egyik barátnőm de én is hülyének néztem hogy mi van?:O oké!de nem itunes van rajta?
2013. júl. 12. 22:00
 5/25 anonim ***** válasza:
De, mi más lenne rajta?
2013. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Itunes? Figyelj annyira nem értek az Iphone-hoz, nem is érdekel, csak annyit tudok, amennyit így távolról hallok róla. Nem tudom mi az az Itunes, de ha még mindig az operációs rendszerre gondolsz akkor nem Itunes, hanem IOS.
2013. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
én azt mondom hogy itunes van rajta nem pedig playáruház!!
2013. júl. 12. 22:03
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja igen. A play áruház (market) az a android telefon alkalmazásszolgáltatója. Akkor ma is tanultam valamit, az Iphone-k alk. szolgáltatója az Itunes! :P
2013. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de köszi a választ! ;)
2013. júl. 12. 22:06
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyébként így jól átgondolva. Ha telefon kell, hangsúlyozom TELEFON! akkor vegyél egy nokia Lumia 500-at, vagy egy Sasmung Galaxy valamit, egy Huawei g300, vagy vmi ilyesmit. Ha meg játékhoz kell (amire az iphone 4 jó lenne), akkor inkább vegyél egy 50-55 ezres Tabot -nem Ipadat- Tabot! Ezek a telefonok sokkal olcsóbbak mint egy I4-es. Hozzáteszem, ezek se rosszak játékra!
2013. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!