Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Az iphone4 jó telefon? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 21:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nekem az iphone nem játékra kell!hanem mint telefon tudjak rajta telefonálni,fényképezni,netezni!!nem szoktam játszani!!de én 70.000 veszem az iphone4-et!!
2013. júl. 12. 22:19
 12/25 anonim ***** válasza:
70.000 egy 3 éves telefonért? Azért ugye te is érzed, hogy ez nem olyan jó. Ha nem ragaszkodsz az iOS-hez, akkor vegyél galaxy s advance-t az ennyibe kerül, gyorsabb és nem kell használtan venni
2013. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem tudom!én nagyon rég óta iphont akarok!!és ha t-mobilban veszem akkor 170 ezer szóval sokkal olcsóbb ha 70ért veszem és semmi baja sincsen!!!és arra amire kell nekem bőven meg felel!szerintem nem olyan szar ha mindenkinek iphonja van!!
2013. júl. 12. 22:26
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát, megnyugtatlak nem szar, de nem éri meg az árát. Fele ennyiért lehet újonnan azonos tudású androidos készüléket venni. Ha nem akarod hogy meggyőzzünk, nem kellett volna kiírni a kérdést
2013. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem az!hanem már én is gondolkoztam a samsung galaxy s advancen mert a barátnőmnek is az van és jó telefon ér annyit mint az iphone csak nem tudom én már régóta akarok iphont és azért kérdeztem hogy jó telefon e?mert mindenkinél azt látom a kezében!!!
2013. júl. 12. 22:33
 16/25 A kérdező kommentje:
karácsonykor kaptam samsung galaxy mini2-őt!!de valami rakás egy szar!!és a helyett akarok iphonet...
2013. júl. 12. 22:35
 17/25 anonim ***** válasza:

Iphone egy a tudásához képest relative drága cucc, csak amerikából jött ez az Iphone láz.. közben meg egy fele annyiba kerülö Androidos vagy WP8-as készülék bőven tudja azt, mindössze annyi hogy nincs ott a hátulján a harapott alma...

Ráadásul ha telefonálás és netezés a fő cél, akkor totális pénzkidobás, mintha limuzinnal mennél bevásárolni.

2013. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
értem!köszi!majd még át gondolom!de ezek szerint annyit ér mint a samsung galaxy s advance csak azért drágább mert jól néz ki és ott az az alma!!?
2013. júl. 12. 22:42
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, a márkát fizeted csak meg.
2013. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
jo, most elmondom a lenyeget. Ez mivel egy amerikai gyartmany, ott mindenkinek ez van a kezebe, mert olcso, es mar szinte osztogatjak. Es mivel Magyarorszag bele van buzulva amerikaba, es ott az a trend, akkor legyen itt is. Csak ok ott azt megengedhetik, meg itt mar joval dragabb az amerikai profit, es a behozatal miatt. Szoval ha neked azert kell egy 100ezres telefon, fenykepezgetni (amit mar tud egy fele annyi telefon is, es az android sokkal jobb, kezelhetobb, magyarosabb)ugy, hogy fele annyiert is kapsz olyat, csupan azert hogy rajozz vele az Isten aldjn. Ja es meg angol is, play aruhaz jobb, torekeny, &amar tonkremegy. Bocs az irasert csak mobilrol iram
2013. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!