Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a warcraftnak?

Mi a baja a warcraftnak?

Figyelt kérdés

Valamiért elkezdett játék annak ellenére, hogy eddig működött cseszekedni. Nehéz lenne elmondani mit csinál, de a lényeg az hogy az elején csak ritkán majd szinte folyamatosan elkezd a képernyő villogni.Olyan mintha fekete lenne, amit bevág helyette, de azért kivehető rajta a kép.Sajnos olyan gyorsan csinálja, hogy csak annyit tudtam rajta még megfigyelni, hogy a képernyő alsó felén csinálja főleg.Nos az összes létező drivert frissítettem a windows updaterrel és a driver genius proffesionallal is úgyhogy elavultság nem lehet.

Érdemes megjegyezni, hogy előtte telepítettem a jedi outcastot és vele egy időben a gta3-at.Miivel a jedi outcasthoz valami OpenGL kellett ezért és azt olvastam, hogy a videó kártya drivert kell frissíteni hozzá így ezt csináltam.Ezután mikor elkezdtem játszani a gta3-mal az is villogott, de betudtam a régiségének.Ezután kezdett el a warcraft is, mert előtte semmi baja nem volt, de ha leállítom a drivert akkor is villog.

Nagyon szépen kérem, hogy segítsetek, mert meghalok ha többé nem gépezhetek normálisan!


Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family 358MB( tudom nyomi, de hónapokig semmi baja nem volt a játéknak)


Illesztőprogramok: igdumdx32.dll, igd10umd32.dll


verzió:8.15.10.1930

dátum:2009.09.23. 19:14:54 Na ezt furcsállom, mert esküszöm, hogy rámentem az eszközillesztő frissítésére, letöltöttem majd telepítettem, illetve azóta nem talál újabbat, pedig 2009-óta elég sok megjelenhetett, de akkor gyanús, hogy nem a driver a ludas.


Ui.Köszönöm hogy elolvastál!



2013. jún. 26. 12:41
 1/1 anonim válasza:
A játékok futtatása közben nem megy valami más program is ?
2013. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!