Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép probléma! Mi lehet...

Számítógép probléma! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

játék közben elkezdett villogni monitorom fekete + rendes screenre váltott majd kiírta a windows h a képernyőillesztő nem válaszolt de helyreállt+ a későbbiekben elég sokszor lefagyott ..

gondoltam ha újrarakom a windowst nem lesz semmi problem

de amikor újraraktam a képernyő felbontása ilyen lett: 640X480, színminőség leggyengébb 4 bites ,(elmosódott, torz színek a monitoron)és nem tudtam jobb felbontásba átállítani

megpróbáltam felrakni a videókártya driverjét ,de kb a telepítés felénél elsötétült a kép és bal felső sarokba ( _ ez a jel fehéren) villogott és nem történt semmi.

fogalmam sincs h mi lehet a probléma de én monitorra vagy vidókarira gyanakszok.

pls help :)


2013. jún. 20. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!