Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy írjam ki a filmet DVD-R -re?

Hogy írjam ki a filmet DVD-R -re?

Figyelt kérdés

A film mappájában van a film, egy MSInfo dokumentum és egy 1 perces jelenet a filmből.

A Nero Burning ROM -mal, ha kiírom csak a teljes filmet, akkor a DVD LEJÁTSZÓ vagy a laptop lejátszója beolvassa vagy kell a DVD -re az MSInfo file is?



2013. jún. 4. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy ha úgy akarom, hogy DVD lejátszó is leolvassa, akkor író program kell és sok időt vesz igénybe. Mint említettem az megvan (Nero). Az érdekelne még, hogy egy 1.3GB -os filmet meggyi idő lenne kiírni?
2013. jún. 4. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a DVD lejátszó kezeli-e azt a formátumot, amiben a film van (DivX, MKV). Ha kezeli, akkor le fogja játszani, ha nem, akkor nem. A laptop le fogja játszani, ha fenn van a kodek, szóval azzal nem lesz probléma.

Ha a DVD nem kezeli a DivX-et, akkor DVD formába kell konvertálni. Nem tudom milyen Nerot használsz, a régebbiek ezt nem tudták csípőből, akkor a ConvertXtoDVD-t használtam erre a célra.

A sample és a msinfo nem kell egyik esetben sem.

2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nero Burning ROM 12 -t töltöttem le.
2013. jún. 4. 15:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Így már menni fog. Letöltöttem a ConvertXtoDVD -t átkonvertálom és utána egyszerűen kiírom DVD -re.

[Ment a zöld ujj!]

2013. jún. 4. 15:32
 5/6 A kérdező kommentje:

Sikerült! Az Easy Avi Divx Xvid to DVD Burner -rel sikerült.

Betettem a DVD- t átconvertálta és fel is írta a DVD -re.

Számítógép és DVD lejátszó is beolvassa.

2013. jún. 5. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratula!
2013. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!