Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy írjam ki ezt a filmet?

Hogy írjam ki ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, DVD, .iso-t kicsomagoltam, video-ts lett. Nagyon nem értek ehhez, hogy írjam fel dvd lemezre? DVD-ként, vagy video cd-ként? Ezen kívül magyarként van fent a neten és a megjegyzésekbôl is az jön le, hogy tényleg magyar, de nekem nem. Nem értem.
2011. jan. 31. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
adat lemezként írd ki a a VIDEO_TS mappát (ne a tartalmát írd ki hanem mappástól az egészet és mikor hozzáadtad a mappát az írási listához akkor csinálj mellé egy AUDIO_TS mappát és mehet az írás 4x-esen :D
2011. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az iso fájlt csak simán ki kell írnod képfájlként (Burn Image file), vagy tedd be Daemon Tools-ba, és DVD másoláskor azt add meg forrásnak.

Valószínűleg több hangsáv van, ezt a gépen is tudod változtatni (pl VLC Media Player Hang/hangsáv->válaszd a magyart), vagy a DVD gondolom Sound vagy Hang gombbal.

2011. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nero 8-am van, nem találom a burn image file-t. Hol keressem?
2011. jan. 31. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy is keresd, hogy képfájl kiírása, Burn image vagy hasonló.

De ha jól tudom a Nero automatikusan társítja is az iso fájlt, tehát, ha kétszer rákattintasz már el is kezdi írni (bár lehet, nálad máshoz van társítva, mondjuk WinRAR-hoz)

A Nero-ban egészen biztosan van ilyen funkció:

[link]

2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megvan. Mindjárt megírom sikerül e.
2011. jan. 31. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Másodiknak van igaza, teljes mértékben egyetértek vele. Magát az isot kell kiírni képfájlként, lehetőleg a legminimálisabb írási sebességgel. Lassabb ugyan, de kisebb a hibalehetőség. Szinte minden íróprogram tudja ezt a funkciót, kivéve pl a nero ingyenes változatát.


Olyasmit keress, hogy képfájl írása, lemezkép írása, burn image...stb


De kiírhatod ezzel is, a legelső funkcióját kell kiválasztani:


[link]

2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elindítottam, teljesen másképp néz ki, mint amikor dvd-t írok. Remélem sikerül, mindjárt kiderül.
2011. jan. 31. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit off ugyan, de én minél hamarabb megszabadulnék a nero-tól, annak ellenére, hogy egy nagyon jó, hanem a legjobb írószoftver. Mégpedig azért, mert túl okos. Épp csak kenyeret nem pirít. Ezért "cserébe" viszont elfoglalja a fél winyót, és mindent ő akar csinálni, még azt is, amihez van jobb szoftver. Ráadásul nagy a gépigénye, magyarul egy monstrum, amire egyáltalán nincs szükség. Amolyan ágyúval a verébre esete.


Amit linkeltem, azzal is lehet mindent, de nem minden olyan egyszerű, nem a legbarátságosabb felületű. Képfájl írásra viszont tökéletes, mert ez ismeri a legtöbb képfájl formátumot. Ha egyszerűen kezelhető, barátságos, felhasználóbarát szoftvert akarsz, ami nem terheli a gépedet, nem foglal helyet, mégis tud m$indent, akkor ajánlom ezt:


[link]


Ha pedig ugyanerre vágysz, de hajlandó vagy a kényelemből egy kicsit engedni, viszont nero értékű tudást akarsz, akkor meg ezt:


[link]

2011. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkét szoftver tud magyarul.


Nem azt akartam mondani az előbb, hogy az ashampoo nem tud mindent, amire szükség van, vagy ne írna tökéletesen, csak azt, hogy a cdburnerxp részletesebb beállítási lehetőségekkel rendelkezik. Az ashampoot kimondottan kezdőknek találták ki, egyszerű kezelőfelülete miatt.

2011. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm a segítséget! :)))
2011. jan. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!