Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy filmet több részletben...

Egy filmet több részletben töltöttem le, hogy csináljak belőle egy egészet, hogy írjam ki dvd-re?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi gond a letöltésekkel, eddig 1 oldalról töltök le filmeket, van, amit nem kell kicsomagolni, van, amit igen, ezzel nincs is gond. De ezt az 1 filmet nagyon le akartam tölteni, nincs azon az oldalon, amiről le szoktam tölteni, ezért olyan oldalról próbáltam, ami fizetős, de ott van egy olyan opció, h ingyenes regisztráció ellenében le lehet tölteni (pl. az Alkonyat 3-at) 1 filmet, de a kikötés az, h 5 részletben, és 1nap alatt csak egy részt lehet letölteni. Szépen jönnek is lefelé, hogy csináljak belőle 1 egészet majd a végén? Köszi
2011. nov. 21. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerkesztésre és kiirásra is javaslok, de ird már meg milyen op. rendszered van-
2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windows xp-m van, vagy nem erre gondoltál? Nem vagyok egy sz.gép zseni, azért kértem itt segítséget...
2011. nov. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!