Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Volt már másnak is olyan hogy...

Volt már másnak is olyan hogy megszédült számítógépezés közben?

Figyelt kérdés
Ma egyszer nagyon megszédültem nagyon erősen, viszont ahogy elkaptam a fejem, elmúlt. Egyszer már régebben is, pár hónapja, akkor is hasonló volt, de majdnem el is felejtettem azt az esetet. De akkor is gépeztem. Egyébként furcsán hangozhat, de mostanában sokszor van olyan, hogy mikor gépezek, és görgetem az oldalt, és már nem megy tovább, de a szemem még mindig menne, és olyankor is megszédülök. Viszont korántsem annyira mint ahogy ma volt egyszer. Szerintem kevesebbet kellene, mert van hogy naponta több órát is szoktam, és amikor nagyon figyelem, akkor belefáradok

2013. máj. 22. 17:59
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Alacsony vérnyomás.
2013. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy közben leesett? Mert utána megmértem és 130 körül volt
2013. máj. 22. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az időjárás hirtelen változásai miatt szoktam megszédülni és nemcsak a gépnél. Erre van egy jó gyógyszer: kólát kell inni. Egy 2 decis pohár kóla is nagyon gyorsan segít.
2013. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak gépnél van ez (legalábbis eddig ott volt). De egyébként most is észrevettem hogy mióta itt ülök és nézem a képernyőt valahogy úgy "kóvályog" a fejem, most egy elég régi monitor van rajta, venni kellene egy újabbat...
2013. máj. 22. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy felkéne állni, és értelmesebbet csinálni.
2013. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom, és jó is olyankor, de sok dolgom van a gépnél sajna... fele ennyit se ülnék itt (attól függetlenül hogy amúgy is szeretek netezni)...
2013. máj. 22. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen én is így voltam vele, ma már kb. napi 1 órát feljövök, játszani nem játszok egyáltalán már.
2013. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Játszani már én sem szoktam, nagyon-nagyon ritkán esetleg.
2013. máj. 22. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Síkmonitorral, attól távolabb ülve nem szédülök, régebbivel velem is előfordult.
2013. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!