Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tornásztassam számítógé...

Hogyan tornásztassam számítógépezés közben a bal lapockámra tapadó izmokat?

Figyelt kérdés
Sokat gépelek, előregörnyedek, a bal könyökömet az asztalra rakom, feltámasztom az állam. 1 óra múlva görcsösen fáj a lapockám és vállam. Lazító gyakorlatokat kell csinálnom vagy erősítőket inkább?

2012. jan. 4. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ne görnyedj előre.
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gépezz tornalabdán, folyamatosan átmozgatja a hátizmokat, tartásjavító. Ezenkívül ülj rendesen a gépnél.
2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Gépezz tornalabdán" Nem halhatok meg anélkül, hogy ezt kipróbálnám! :D (tényleg k*rva jól hangzik, csak szerezzek lasztit)

Amúgy, szvsz óránként kelj fel, és csinálj pár fekvőtámaszt, szélesre rakott karokkal. (most kipróbáltam, nekem megdolgoztatta a hátamat)

Jó tunyulást! ;)

G.

2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem a tornalabdát ortopédus javasolta, szóval biztosan hatásos, és amellett szórakoztató is. :)
2012. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 széles fekvőtámasz ez jó, tornalabda (az egy ilyen bazi nagy labda mint egy szék?) az is jó, beszerzem, köszi mindenkinek, (a tökömnek lenne kedve gyógymaszőrhöz járni...)
2012. jan. 4. 22:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyógytornára viszont jártam, használt...
2012. aug. 29. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, amennyit elkérnek, annyiért naná, hogy használ... :D

G.

2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!