Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CD/DVD írás közben lehet képezni?

CD/DVD írás közben lehet képezni?

Figyelt kérdés
úgy értem netezni, zenét halgatni stb. nem lesz a írandó anyagnak valami hibája?

2013. máj. 10. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a helytelen írásért, gépezni...és az írandó anyagnak valami hibája?
2013. máj. 10. 18:11
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha elég erős a géped, akár játszhatsz is közben.

Nézd meg, ha a puffer mérete nem csökken le kritikusan, mikor írás közbe piszkálod a géped, akkor mehet minden. (Puffer -t minden író szoftver kijelzi)


De amúgy ezen túl is lehet kockázata annak, hogy elrontod így a lemezt, hiszen a közben használt egyéb alkalmazás akár ki is fagyaszthatja a gépet. Így ha netezel lehetőleg NE Internet Explorer -el csináld. :)

2013. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Félre értés ne essék nem akarok ki oktatni senkit de nekem volt olyan h a filmnek nem volt hangja amit írtam.

Szerintem írásnál ne csinálj semmit kapcsolj le minden torrentet zenét...

Ha 8X-an írsz egy átlag dvd-t az 5 perc alatt kész.

Legalább is nálam így van.

2013. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen de én általában 4x ben irok mert vannak akiknek kirok filmeket és volt már olyan hogy nem vitte a nagyobb sebességben írt cd-dvd-éket a dvd-jük
2013. máj. 11. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek mindent 8X-el írok és soha nincs semmi gond.

De lehet h van ilyen ezt nem tom, én soha nem tapasztaltam.

2013. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Úgy látom itt mindenki rájött, hogy ha megküldi a lemezt 16x -el vagy ami még rosszabb 22x -el, ugyan megspórol 1-2 percet a az életéből, de az írásminőség vagy tízszer ganébb lesz. :)
2013. máj. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!