Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon komoly gépet szeretnék...

Nagyon komoly gépet szeretnék össze rakni. Mit tegyek bele?

Figyelt kérdés

1.500.000,-ft szánok rá. Nagyon komoly gépet szeretnék. Jó pár évig kibírja a strapát.

Amire használnám: filmezés (blu-ray), képszerkesztés, videó vágás/ szerkesztés, játék, internet.



2013. máj. 20. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerülhet az a gép akármennyibe, jópár év múlva akkor is elavult lesz. Lehet, hogy nem kell kidobni, de a teljesítménye sehol nem lesz egy akkori átlagos géphez képest.
2013. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Gondoltam, hogy azért 2018-ban nem fogja már azt a csúcs teljesítményt hozni mint talán most. Engem csak az érdekel, hogy 2020-ig be tudjam magam biztosítani.
2013. máj. 20. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
2020-ra max passziánszozni fogsz vele. Sokkal jobb választás öt évente 500K-ért új gépet venni, mint 1500K-ért most egyet....
2013. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!