Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Asus G55VW intel core...

Az Asus G55VW intel core i7-es procival (2.40Ghz),750gb-os HDD-al, es NVIDIA GeForce 610M hasznalhato e nap mint nap multimedias hasznalatra es komoly jatszasra? (Crysis 3, far cry 3, Slender the arrival stb. )

Figyelt kérdés

#Asus #Asus laptop #jo laptop e az asus
2013. ápr. 7. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló! Nem akarok rosszindulatú lenni de elrontottad picit :D. Az asus g55vw nem NVIDIA GeForce 610m-el rendelkezik hanem gtx660m-el. És kb 350e Ft-tól 600e Ft-ig található meg a piacon ez elég magas ár. Ha mindenképp kell a hordózhatóság akkor jó a laptop tényleg ilyet akarok én is magamanak venni. Az elöbb felsorolt játékokat simán viszi persze nem mindegyiket maximum grafikus beállításon de viszi. A crysis 3-at pl medium-high beállításon HD (1366x768)-as felbontáson bőven jól viszi. ha akarsz több játék benchmarkot akkor nézd meg itt: [link] Legörgetsz egy kicsit többet amig látsz pár zöld csíkot és ott megnézed a játékokat ami 30 fps-en felül van az jó játszható. Ezenkívűl a táblázatban ott van az is hogy milyen grafikai beállításon mennyi fps-t hoz ki. Ha segítettem akkor jöhet a zöld pacsi ha nem elégítettem ki a kérdésedre a választ akkor keresgélj még a neten.
2013. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!