Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Msi cr500x laptopomban jelenle...

Shazz kérdése:

Msi cr500x laptopomban jelenleg egy egymagos proci van de több helyen láttam hogy dualproci is lehet benne. Lehetséges?

Figyelt kérdés
a fő kérdés az lenne hogy ahoz hogy én bele tudjak rakni dual procit megfelelő e az alaplap vagy ahoz már másfajta alaplap is kellene ? jelenlegi alaplap típusa:msi megabook cr500/cr600 (ms-1683)
2013. máj. 12. 09:37
 1/5 pinkpancser ***** válasza:

Ezt tudja az alaplapod: Intel® Socket P to support Penryn / Merom (Core2 Duo) 45 / 65nm mobile processors

Tehát igen, lehet bele 2 magost tenni, viszont meg kéne nézni a jelenlegi procid TDP-jét és úgy választani új procit (mert így tuti elbírja a régi hűtésed).

2013. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt esetleg meg tudod nekem mondani hogy hol tudom megnézni ??? :)
2013. máj. 12. 10:28
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

Vezérlőpult, rendszer. Ott kiírja a proci tipusát, pl T3100. Ezt beírod guglinak, valószínűleg az első találat az inteles adatlap lesz (ark.intel.com/product...). Ott megnézed a max TDP értékét és olyan TDP értékű procit kell keresned.

Itt pedig megtalálod, hogy ebbe a foglalatba milyen procik jók.

2013. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:

a link lemaradt :)


[link]

2013. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat ! :)
2013. máj. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!