Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom másképp megnézni...

Hogy tudom másképp megnézni milyen videókártya van a laptopomban?

Figyelt kérdés

Vezérlőpult-ot szoktam megnyitni és ott tovább kattintgatok,és odáig eljutottam hogy Intel(R) Graphics 4000 kártya van benne,neten azt írja a boltnál hogy Radeon HD 7730 2 GB VGA,szomszédboltban vettem tőlem 2 utcányira,5 napja.

Ha kinyomtatom az oldalukon lévő adatokat és megmutatom hogy nekem mit ír visszakérhetem a pénzem?

Mert szerintem átvertek..

Más hogy nem tudom megnézni milyen videókártya van benne?

Gépem : Dell Inspiron 7520


2013. febr. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a cikket már olvastad?: [link]
2013. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A második oldalon olvasható az alábbi bejegyzés:

"Mint már azt említettük a processzor tartalmaz egy úgynevezett Intel HD Graphics 4000 integrált grafikus vezérlőt is, mely a kisebb melegedés és fogyasztás miatt kedvezőbb a mobilfelhasználás terén. Ha viszont játszani szeretnék, akkor a Catalyst nevű szoftverrel válhatunk a szunnyadásban lévő erősebb dedikált grafikus vezérlőre."

2013. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
drivert kéne felrakni
2013. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Melyik drivert?

Catalyst-ban nem tudjátok hol kell átállítani?

2013. febr. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!