Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most fogok érettségizni az...

Most fogok érettségizni az összes tételt összehoztam kivéve ezt az egyet, nem tudom, hogy kezdjem el, nem értem valaki aki okos informatikából?

Figyelt kérdés

próbálom felépíteni, utánanéztem de mindehol más van, ööszetudnátok hozni kb 2oldalasba felépítés szerint. Hogy kezdjem el, nem megy, jaj már teljesen kikészít tiszta hüly..e vagyok informatikából, annyira izgulok és még ezt se tudom kidolgozni.


A tétel címe: Segéd és teszt programok.

Töredezésmentesítés, karbantartóprogramok

archíválás és adatvédelem.


2013. ápr. 27. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


Megírni helyetted biztosan nem fogom, de hogy ha gondolod akkor segítek össze rakni. Ha gondolod írj egy privátot...



Am. pedig váznak valami hasonló, és ezekre már tudsz keresni:


Segéd programok:

- olyan programok amelyek a számítógép beállítását finomhangolását, karbantartását teszik egyszerűbbé vagy a felhasználó számára érthetővé. Erre is kerehetsz: utility programs


Teszt programok:

- olyan programok amelyek a számítógép vagy ahhoz csatlakozott periféria állapotát, működését esetleges hibáját hívatott ellenőrizni.


pl.: hdsentinel, memtest86+, aida64 stb.


Az összes többi kifejezésre pedig googlizrá és 100 meg 100 találatod lesz.


Hogy ha el akadsz vagy kérdésed van keress nyugodtan.

2013. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!