Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows Movie Maker nem...

Capsread kérdése:

A Windows Movie Maker nem hajlandó menteni a kész filmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Készítettem egy bemutató filmet a munkahelyi csapatépítő tréningemről, de sajnos a Movie Maker nem menti el. Kiválasztom, hogy "Film mentése" -> "Számítógéphez". Ezek után a gép dolgozik egy keveset, majd kiírja, hogy a mentés kész, de csak a hangot menti el, és alá fekete képet rak, konkrétan semmit. A hang megvan, a kép sehol. Mit tudok tenni ezzel?
2013. ápr. 17. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyet nem csinál a program (azaz nem következtethető még ebből a Movie Maker hibája), lehetséges hogy olyan formátumban mentesz aminek a lejátszásához nincs megfelelő codec telepítve. Így elindításkor a videót nem tudja a gép lejátszani, de a hangot igen.

Ennek kizárásához próbáld lejátszani egy másik programban, ami lehetőleg nem a Windows Media Player.


VLC vagy Media Player Classic programot nézd meg, hátha eltűnik a használatuk során a hiba. Ha igen, akkor nincs is probléma, más is látni fogja a videó képanyagát.

2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam és ki is próbáltam a dolgot, de nem jött össze. A VLC sem játssza le, sőt, azt is kipróbáltam, hogy wmv, illetve mp4 formátumban is mentettem a fájlt, de egyiknek sem tudta egyik lejátszó sem megjeleníteni a képét. Egyébként azóta készítettem egy másik filmet is, de azt sem tudta lejátszani semmi sem.
2013. ápr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!