Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy hang szólal meg a gépemen...

Egy hang szólal meg a gépemen és nem tudom honnan jön. Hogy tudom ezt megtalálni és vegleg eltávolítani a gépemről?

Figyelt kérdés
Egy hang szólal meg, általában külföldiül beszélnek benne, de néha nyögések hörgések hallhatók és nem tudom honnan jön. Rékattintok a hang beállításra de az csak annyit jelez h: A név nem érhető el. a gepen folyó folyamatok közt sem látom mi lehet az.

2013. ápr. 10. 17:20
 1/2 anonim válasza:
Milyen gyakran szólalnak meg a hangok? Eddig hányszor fordult elő? Mikor szólalt meg először? Lehet hogy egy vírus lesz, mert én már hallottam hasonló esetekről. Nézd meg, hogy milyen oldalakat böngésztél, amikor először megszólalt. Ezenkívül sokat nem tudok segíteni, de ha felhívsz egy számítógépekkel foglalkozó szakembert, és elmondod neki ezeket a kérdéseket, ő talán tudna segíteni
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéne hozzá valami izmosabb vírusirtó! És figyelj rá milyen weboldalakat nyitsz meg!
2013. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!