Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangok kiegyenlítése?

Hangok kiegyenlítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettünk egy videót a barátommal, de az a baj, hogy míg az ő hangja nagyon hangos, addig az enyém alig hallható. Hogyan tudnám kijavítani ezt? Előre is köszi!

2013. ápr. 5. 18:22
 1/5 anonim válasza:
milyen programmal vettétek? Egy gépen? Egy mikrofonnal?
2013. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hangsávot normalizálni kellene.
2013. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azt értem, de jobb lett volna ha a kérdésemre válaszoltál volna, de akkor egy program amellyel meg lehet ezt oldani:

Camtasia Studio. Én a 7-est használom, de fizetős, keress torrentet!

2013. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Amúgy Fraps-szel vettem, egy gépen (közben Skypeoltunk, és úgy vette egyszerre a barátom hangját, a játék hangját és az én hangomat).
2013. ápr. 13. 15:42
 5/5 anonim válasza:

Akkor igen, Camtasia Studioval ki lehet egyengetni!

Megnyitod a progit, felül import media, kitallózod a file-t, majd ráhúzod a track-re,(írni fogja a 7-es verzióban, hogy válaszd szét a video és az audio tracket, ezt úgy tudod, ha a video1 tracken a kis bogyóra kattintasz! Hát lehet azt is vagy berak egy audio track 2-t és da húzd), kijelölöd a piros és a zöld nyilakkal a HALK részt, audio fül, volume up (Amennyiben audio fül nincs, akkor a more-ra kattintva rákatt az audio-ra!)

VAGY

ugyanígy kijelölöd a HANGOS részt és az audio fülön volume down

VAGY egy hanyag, de nagyon egyszerű megoldás:

a track-re húzott file-t kijelölöd, audio fül, enable volume leveling és, vagy hagyod mediumon, vagy felveszed high-ra, vagy le lowra, mindegy! Így viszont a játék hangja meg a te hangod is ingadozhat, viszont a barátodé elvileg jó lesz!

2013. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!