Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Standard vga graphics adapter...

Standard vga graphics adapter drivert nem tudom sehonnan se letölteni, ez a tipusú driver van a számitógépemen de sehonnan se tudok hozzá letölteni frissitőt, tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
bocs hogy kicsit érthetetlenül fogalmazok,csak ideges vagyok,mert nem megy egyetlen játék se a gépemen,mióta felraktuk a windows 7et, tudom hogy frissiteni kell csak de nemtalalom seholsem, ezért kérlek segitsetek

#hardver #standard vga
2013. ápr. 8. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A számítógép minden videokártyához a "Standard VGA Graphics Adapter" meghajtóprogramot használja, ez egy általános, a Windows-ba épített, alapszintű meghajtóprogram. Ezt csak a Windows frissíti, tehát neked nem kell vele bajlódnod.


Viszont - értelemszerűen - ezzel a meghajtóprogrammal nem tudod kihasználni a kártyád speciális tulajdonságait.


Két lehetőséged van:


(1) Ellátogatsz a [link] vagy a [link] oldalra, ahol jó eséllyel kideríti az oldal, milyen videokártyád van, és segít is a megfelelő meghajtóprogram letöltésében.


(2) Letöltöd ezen az oldalon [link] a Speccy nevű diagnosztikai programot, megnézed benne, milyen VGA kártyád van, és aztán keresel hozzá te magad meghajtóprogramot a megfelelő gyártó oldalán.


A fentiek végrehajtásához angol nyelvismeretre szükséged lesz, de ha túl bonyolultan hangzik, inkább fordulj szakemberhez, vagy hozzáértő baráthoz!

2013. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!