Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak 2 órát...

Normális, hogy csak 2 órát bír az akkumulátor?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy új, hp pavilion g6-ot, minden leírásban 4-4.5 órát írnak, mint maximális akkuidő, nálam azonban ahogy feltöltöttem 100%-ra 2 óráról indul vissza, még nem túl jelentős használat mellett is.

Egyébként az akku 4200 mAhs, 10,8v, 6 cellás.


Előre is köszi!


2013. márc. 15. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok függ az alkalmazásoktól, amik futnak rajta, sok a fényerőtől, bekapcsolt egységektől (WiFi, BT stb.).

És mit is írtak? Maximális üzemidő... Ha CSAK erre reagálnék, akkor reklamálhatnék, ha több (ami persze hülyeség). Nem a MINIMUM van megadva!

2013. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:

Így mérd le:

"Akkumulátor

Az akkumulátort minimális kijelző fényerővel, office és internet együttes használata közben teszteltem. A 3%-os kritikus töltöttségi szint elérését követően stopper órám 4 óra 05 percet mutatott. Ez az eredmény átlagosnak mondható egy 6 cellás, 47 (4700mA) WH-s Li-Ion akkumulátortól. "


Tehát minimális fényerővel, csak netezve. Nálad max 3.5 óra lesz.

2013. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nekem minimális fényerőn office és wi-fi használata(youtube) mellett is max 2 óra, de az már nagyon maximum.
2013. márc. 16. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a WiFi fogyasztásban nem szégyenlős, korábban bedugott kábeles NETről esett szó...

Valószínűleg WiFi nélkül se lesz meg, amit szeretnél, de ezt garban érvényesíteni?

Meg azért a 4200mAh a kisebbek közé tartozik....

2013. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!