Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Problémám lenne, mit tegyek?...

Problémám lenne, mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy fel akartuk tenni a fényképezőről a képeket a gépre, és véletlenül kitöröltük őket...nem lehetne valahogy visszahozni őket a memória kártyáról? XD kártya...
2009. szept. 10. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez állítólag mindent tud,hátha:


[link]

2009. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

PC Inspector Smart Recovery 4.5


[link]


Undelete Plus


[link]

2009. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ige ncsak a fényképezőről törlödtek le a képek :(
2009. szept. 10. 12:44
 4/6 anonim válasza:
Úgy gondolom,ez nem fog sikerülni.Legközelebb ha a kábel a helyén van,csak kapcsold be a gépet.Én így szoktam és így kell az enyémen.De hogy a tied milyen modell azt nem tudom,de szerintem az egyszeri bekapcsolással lehet telepíteni,magától.
2009. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jó volna ha lenne egy kártyaolvasód, de ha a fényképezőt felismeri mint egy meghajtót akkor arról is sikerülni fog a visszaállítás, csak sóval lasabb lesz. Több óra is lehet. De most ne fényképezz a kártyára semmit, mert akkor nem tudsz minden képet visszaállítani.
2009. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A probléma megoldva:) Ismerősünk 3 perc alatt helyrehozta:D
2009. szept. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!