Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet problémám van....

Billentyűzet problémám van. Mi tévő legyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Elvileg nekem rossz a ps2-s billentyű bemenetem (így vettem használtan), USB-s billentyűt használtam, de most mivel újra akarom tenni az Op-rendszert, nem tudom mert ott ahol írja hogy a CD-ről való induláshoz nyomjon meg egy gombot, egyedül ott nem müködik. Miért? A Biosban jó. Le is van formázva a vinyóm de egy olyan hibaüzenetet is kidob hogy hiányzik valami NLTDR vagy ilyesmi. Ötletek?

Van olyan hogy soros portos billentyű? lehet kellene egy ilyet szereznem, vagy valami átalakítót :/ Most próbáltam egy ps2-es billentyűt, bedugtam, villant egyet de nem érzékeli. A rendszereszközök között sem szerepel billentyű. Mondjuk az én gépem billentyű nélkül is betölt, pedig anélkül nem szokott nem?

Aki tud segítsen kérem.


2010. máj. 19. 12:47
 1/6 anonim válasza:
79%

Ps2-s billentyű bemenet, vagy alaplapcsere.

Esetleg bios frissítés, hátha menni fog az usb-s bill, de azt kétlem. Nálam is ez volt, a telepítő nem szereti az usb-t.

2010. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bemenet csere az mennyire bonyolult?
2010. máj. 20. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Veszel egy USB - PS2 átalakítót.

pl: [link]

2010. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem jó a PS2 port
2010. máj. 27. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
11:44 es hasznos választ adott. éppen azért kell a USB-PS2 átalakitó mert ha bedugod az usb be az átalakitót abba beledghatod a ps2 őt
2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja már értem :) Hirtelen máshogy gondoltam. Bocs. De ha az USB-be bedugom az átalakítót és arra rá a PS2-s billentyűt attól még USB billentyűként kezeli nem? Nem lehet rossz az USB-s billentyűm, mert mindenhol tökéletesen működik. Csak a fent említett egy helyen nem.
2010. máj. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!