Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy újra lett...

Miért van az hogy újra lett telepítve a gép és a cod 4 nem indult el? Aztán letöröltem és le töltöttem újra de azt irta a telepítő hogy "Play" és nem tudom telepíteni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogy újra lett telepítve a gép és a cod 4 nem indult el?"

Talán azért, mert az oprendszer újra lett telepítve a játék meg nem, ezért...


"Aztán letöröltem és le töltöttem újra de azt irta a telepítő hogy "Play" és nem tudom telepíteni."

Ez meg azért van, mert nem uninstalláltad hanem hozzá nem értő módon a játék könyvtárát simán DEL-el kitörölted. ez nem így működik...

2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem az előző hiba, -hogy nem indult el a játék- két ok miatt lehetett:

- A Win telepítés után nem raktad fel a drivereket és a legújabb directX -et.

- Nem Crack -elted (nem eredeti játék esetén)


A Mostani telepítési hiba pedig:

- Nem szabályosan (programok telepítése és törlése menüből) törölted így a bejegyzések a registry -be maradtak, ami miatt a játék telepítője úgy érzékeli, hogy még fent van a játék. Töröld a bejegyzéseket a registry -ből, de talán az is megoldás lehet, ha nem az autorun -al indítod a telepítést, hanem közvetlenül telepítőlemezről a setup.exe -t vagy install.exe -t indítva.

2013. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a setup.exe-vel indítja akkor is körül fog nézni a telepítő a registryben és megtalálja a játék bejegyzéseit, és így sem fog felmenni a játék. Ha ezt nem tenné meg akkor elég nagy galiba lenne programok többszöri telepítésének engedélyezése miatt.


Próbálkozhatsz ezzel is: [link]

2013. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de kitöröltem a játék minden mappáját és akkor is azt adja be a telepítő ahol ez a három lehetőség van Play singleplayer play multiplayer és uninstall de akármelyikre kattintok nem csinál semmit..
2013. febr. 13. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Épp ez a gond, hogy kitörölted. Attól még a registryben bent van!!
2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Így van, ugyanis szabályos eltávolításnál a bejegyzések is törlődnek. A Program Files -ban Delete -vel garázdálkodni csak a hozzá nem értő emberek szoktak.

Nem ártana egyszer megvenni egy Windows kezdőknek tankönyvet és legalább egyszer elolvasni. És ezt egyáltalán nem bántásból mondom.


Menj a Vezérlőpultba a programok eltávolítása elemre. Keresd ki a COD4 -et és próbáld eltávolítani. Mivel a mappát fizikailag már ledúrtad, hibaüzenetet fog adni, de ha szerencséd van fel fogja ajánlani, hogy eltávolítja a listából. Ez után jöhet valami Registry tisztító program (pl Ccleaner), ami elvileg ez után érvénytelen bejegyzésnek fogja érzékelni a COD4 által létrehozottakat és felajánlja a törlésüket. Ha ez nem így lenne előfordulhat, hogy manuálisan kell majd megkeresni és törölni a Regedit -ben.

2013. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kerestem a vezérlőpultba is de nem volt ott . és azért töröltem ki a D: meghajtóból
2013. febr. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!