Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem sikerül letölteni nagymére...

Nem sikerül letölteni nagyméretű fájlokat. Miért?

Figyelt kérdés

Ha ingyenes fájlmegosztókrók akarok letölteni több 100 megás fájlokat, akkor bizonyos idő után leálll a letöltés, mert azt irja a mozilla, hogy a fájl letöltése nem sikerült, próbálja újra letölteni. Nem tudom, hogy ez azért van e mert az ingyenes megosztók azt akarják hogy fizessünk a plusz szolgáltatásokért vagy azért mert rossz a hdd-m, mivel a smart szerint elértem a hibaküszöböt, és azt javasolja mentsem az adataim.

A C meghajtóra töltök le, ott még nemvolt hibám, a D viszont használhatatlan.



2013. jan. 25. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, úgyértettem a haszbálhatatlant, hogy nem lehet rá nagyméretű fájlokat másolni, mert lefagy a gép, ide még nemis próbáltam letölteni. Viszont ha a C-re töltök le és megakad a letüöltés akkor semmi baja a gépnek.
2013. jan. 25. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a smart nem véletlenül írta, az a lemez döglődik.

A file megosztók meg ezzel nem szórakoznak, viszont a "d" vinyóra való várakozás (hibás szektorra fut) okozhatja egy "hulladék" kategóriájú lemezvezérlőnél a másik lemez elérhetőségének megakadását is. Innentől meg: puffer betelik, róka vár egy kicsit, aztán elszáll a letöltés időtúllépéssel.

Hasonló "nem tudom letölteni" hasfájásokat okozhat egy szakadozó net is (viszont az meg nem okoz s.m.a.r.t bejegyzéseket...)

2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi :D megpróbálkozok hdsentinnellel.
2013. jan. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!