Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik-e nagyméretű (125x50...

Létezik-e nagyméretű (125x50 cm) egérpad számítógépasztalra? Vagy kinek mi van rajta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy legtöbbünknek csupasz a számítógépasztala, de van valaki akinek fedett és ha igen mivel?
2010. nov. 5. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, a legnagyobb.

Szerintem tökéletesen elég, ez is sok helyet foglal.

Minek neked 1,25 x 0,5 méteres egérpad?

Az enyém 44,4 x 35,5 cm-s és szerintem neked se kéne nagyobb.

2010. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész asztalt szeretném fedni, mert nyomja a könyökömet és hangulatosabb is, ezért szeretnék valami olyasmi anyagból mint az egérpad, mert az kissé puha. Nem egérpadra van szükségem, az van, hanem az asztalt szeretném beborítani valami kényelmes és mutatós valamivel.
2010. nov. 5. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne takard le az asztalt.

Körülményes a tisztogatása és minden porszem meglátszik nekem is a fekete egérpadon.

Én párnát rakok a könyököm alá nemes egyszerűséggel.:)

Meg ha lefeded az asztalt, és aztán pl. dolgoznál / írnál rajta akkor a puha borításon hogy tennéd meg ( nem füzetre gondolok hanem egy nyomtatványra vagy valami ami pár lapos ).

2010. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tisztogatása tényleg körülményes lenne, de írni nem írok rajta. Valamilyen gumiszivacs asztali könyöklő, vagy a fene tudja, hogy mi a pontos kifejezése és, hogy egyáltalán gyártanak-e ilyesmit. Én meg sálra teszem a könyököm. :)
2010. nov. 5. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Corepad-nak vannak hatalmas méretű egérpadjai.
2010. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az!!! Ezt keresem! Nagyon köszönöm!
2010. nov. 5. 12:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a típust ami tökéletes lenne: Corepad® C1 XXXL, csak nem találok német oldalt ahol megrendelhetném. Magyar nincsen, csak angol, de onnan nem tudom megrendelni. Csak Németországból tudnám....., ha valaki talál értesítsen. Köszönöm!
2010. nov. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!