Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket lenne...

Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megtanulni használni? UDK, CryEngine, Unity vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Részletes összehasonlítást szeretnék, meg hogy melyikhez milyen programok, hány ember meg ilyesmi ajánlott. Nagyon fontos tényező az ár is. Ha jól tudom az UDK ingyenes, csak akkor kell fizetni 30 000Ft-ot ha kereskedelmi célokra is szertném használni. "Előbb tanulj meg programozni" válaszok kíméljenek mert már folyamatban van ;)

2013. jan. 25. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Az UDK jó, de a CryENGINE 3 sokkal egyszerűbb. Az Unity-hez meg kell programozási tudás is.
2013. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ de esetleg egy "kicsit" részletesebb összehasonlítást tudsz írni ha lesz időd? kb 3-5 fős kis csapatot tuok összeszedni. Ja azt elfelejtettem hogy UDK-t egy nagyon minimálisan tudok használni.(3dbuzz tutorialt nézek most járok a static mesh résznél)
2013. jan. 25. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nagy össze hasonlítást nem tudok adni, de szerintem a CryENGINE 3 jobb, mert könnyebb és gyorsabb. Az UDK-nak az előnye, hogy használhatod kereskedelmi célokra - bár elég drágán...
2013. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A cryengine3-mas játékodat csak akkor tudod eladni, ha otthagytál a cryteknél 1.2 milla dolcsit...

Unreal engine az pont jó lesz neked, a Unityt felejts el mert rossz.


szóval a cryengine3 jó FPS játékokhoz, lásd crysis, és 1.2 milla dollár a licensz ára. könnyű kezelni


Az UDK(Unreal Engine 3) jó mert fizetsz 20000 forintot és el is tudod adni a játékod, csak 25ezer dollár bevétel fölött kel 25% fizetni eladott példányonként, de ha addig eljutsz, már megveszed azt a verziót ami után nem kell adózni. könnyű kezelni, sok tutorial van hozzá, és nem kellenek hozzá külön felesleges progik, mert minden funkció benne van. minden műfajban helyt áll.


A unity-ről nem tudok sokat! az ingyenes változatát is el tudod adni, de sok fontos dolgot kiszedtek belőle, és a teljes pro verzió 300000 dolcsi.

2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
remélem tudtam segíteni!
2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz isten vagy! UDK mellett döntöttem
2013. febr. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!