Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Conkorde tab one miért nem jó...

Sanyika007 kérdése:

Conkorde tab one miért nem jó az aksi?

Figyelt kérdés

Na, van egy concorde tab one szeptemberben vettem.. Jelenjeg akkumlátorról nem tudom elinditani a tabot csak usb vayg töltö segítségével. Minde szuprál a tabon csak az aksi vacakol. a tab szerint 100% os a töltöttsége, mégis nem kapcsolható be... Bármilyen megoldás érdekelne

köszönöm az ötleteléseket elöre is.



#tablet #akkumulátor #ConCorde Tab One #tablet aksi #concorde tab one aksi #androiis aksi aksi
2013. jan. 11. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Javasolnám vidd be a szervizbe.ott megtudják mondani mi a baja.
2013. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát 100%-os töltötség mellet csak usb-vagy töltö mellet használható... idönként azonban magától megjavul és töltö nélkül is megy és szuperál. de eközben az óra is elállítódik. észre vettem, hogy minde ki és bekapcsnál más idöt mutat a tab... kérdés van erre valami okosságotok.
2013. jan. 12. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs de szervízbe vagy keresd fel a concorde forumot .ott szakértök tudnak tanácsot adni.
2013. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!