Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most a laptop, vagy az aksi...

Most a laptop, vagy az aksi ment tönkre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éves laptopról van szó. Mai nap neteztem, és kihuztam a kábelt, hogy merüljön le egyszer az aksi, ezt mindig szoktam, mert 5 éves és még bír 10 percet. Kikapcsolt a laptop, majd visszadugtam, és el kezdett villogni pirosan a töltés lámpa. (Azaz az aksi halott), de amikor beléptem a windowsba, felszólított, hogy csatlakoztassak töltőt, mikor az csatlakoztatva volt... Kivettem az aksik, kikapcsolt a laptop. Mondom, lehetetlen. Átdugtam több falba, ugyan ezt játsza. De utánna kábelről el se indult, most sikerült, kipróbáltam, most jó. Az aksit fagyasztom... Szerintetek? Acer Aspire 5310

2013. jan. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig fogsz játszadozni vele amig a laptopon a töltö figyelő elektronika le nem tilt és akkor már csak szerviz
2013. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 éves... szerinted mi a baja? Tudom, hogy letiltana.
2013. jan. 6. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Akksi vissza hálózatra dugod és vársz 1 órát és öröm az akksit meg felesleges ki/be szedegetni

(ugye nem hálózat alatt szedted ki az aksit?)

2013. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. jan. 6. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább itt
2013. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát. a töltő eredeti. Ha benne van az aksi, akkor beindul, csak nem tölti.
2013. jan. 6. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele hogy nem tölti és NEM is fogja hiszen írtad hogy 10 perces az akksi valószínű betiltott az akksiba az elektronika

Ha szerzel hozzá egy uj akksit akkor vissza áll a régi rend


de megnézed heted szakival is ugyan ezt fogja mondani :)

2013. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!