Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket a windows...

Mi a véleményeket a windows phone alapú okostelefonokról? Ezek is olyan gyorsan lemerülnek mint az androidosak?

Figyelt kérdés
És mennyire kelezhetők? Nekem most xperia x8am van. Ahhoz képest nehéz kezelni? Szerintetek inkább wp-4 vegyek vagy androidosat?

#Windows Phone #lemerül. aksi
2012. szept. 29. 20:07
 1/4 algopirin ***** válasza:

Android, windows mobilt láttam nekem nem tetszik, könnyebb ugyan használni olyannak aki amúgy "műszaki analfabéta" viszont se softwareileg se egyéb dolgokban nincs úgy ellátva mint az androidos társaik.

Kb. mint a linux-windows van ami ezért jobb van ami azért.

Azok se bírják tovább, nem sokban múlik milyen rendszer van rajta, vagy nem számottevöleg.

2012. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit tudok hogy a windows alapúak nem valami stabilak, de ugyanakkor könnyebb a kezelhetőségük. Az android valamivel gyorsabb, stabilabb sok egyéb sz@rság van hozzá és megbízhatóbb is de nehezebb a kezelése is, de akinek van érzéke hozzá hamar megszokja.
2012. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig nem gyártanak normális akkukat, ez mindig így lesz, olyan mindegy, hogy androidos vagy nem. Nekem Samsungom van (androidos), ez is lemerül.
2012. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

ugyan annyira fog merülni,

egyébként a wp és a droid között valójában egy különbség van:

Olcsó holmit akarsz, vagy olyat amit testre szabhatsz?

ha neked megfelel az olcsó is, akkor a windows phone is megfelel. Félre ne értsétek, nem mondok rosszat, sőt, sokkal olcsóbb tud leni egy windows phone!

ez persze amiatt is van, mert abban nincs olyan hardwer alapvetően, de nem is kell neki, hisz nincs mit megjeleníteni pár színes négyzeten kívül, így tökéletesen megfelel annak akinek nem nagy kedvence a testreszabás!

2014. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!