Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem unjátok azokat a kérdezőke...

Nem unjátok azokat a kérdezőket akik megkapják a választ és erősködnek hogy miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Meg ugye itt az oldal név nélküli írás lehetősége ami ugyan kicsit vicces mert regisztrációkor nem szükséges a személyi okmányokról hivatalos másolatot elküldeni.

de valószínűleg pont az volt a cél hogy csak a látogatok

szaporodjanak


tehát én lehetnék rockerdundicsaxi1999

2013. febr. 24. 17:35
 22/25 anonim ***** válasza:
Aki már századszor kérdezi (rá nem keresne az előző válaszokra), hogy: elavult az Adobe Flash Player, nem megy a videó, mit tegyen? Életében nem látta a Google keresőjét? Na és persze le nem írná, melyik böngészőhöz kellene neki?
2013. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a másik fele amikor kérdésre kérdés a válasz

Egy egész napot elszenvedtem valakivel skypon mert egy DVD romot nem tudott bekötni :D

fúra módon a pár napjára rá azt írja hogy sikerült és hogy másik portra kellett rakni

HÁT NEM EZT TAGLALTAM NEKI?

2013. febr. 24. 20:04
 24/25 A kérdező kommentje:

És egy ujjabb hogy is mondjam aki azt hiszi hogy az ember tud mindent vagy mi?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..

2013. febr. 25. 10:18
 25/25 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!